ترمیم انواع مو

سه شنبه 15 اسفند 1396
14:11
منم من
ترمیم انواع مو

ترمیم انواع مو : ترمیم مو آدرن سنتر اجرا کننده تمامی روش های موجود در دنیا در امرترمیم مو است.

ازجمله مزایای این تکنیک انجام استحمام و استخر و سونا و سشوار،استفاده ازاتوی مو.واکس.ژل برای موهای ترمیم شده می باشد،کاملا بدون عوارض می باشد.در این روش ها مو روی پوست سر فیکس شده است و این مطلب باعث این شده تا این روش ها کاملا بدون عوارض و خطر بوده است .

روش MHT

MHT روشی است که در آن فرد متقاضی قسمت اندکی از موهایش ریخته شده است و محدوده ای که احتیاج به ترمیم دارد وسعت زیادی ندارد که در این روش تکنیک های تخصصی وجود دارد که قسمت ترمیم شده هماهنگی با دیگر قسمت های مو داشته باشد.

درMHT محدوده ای که احتیاج به ترمیم دارد از ۵۰% بیشتر شده و فرد متقاضی قسمت بیشتر مو خود را از دست داده که در این روش با جایگزینی موهای مشابه به موهای خود فرد ترمیم مو به این روش اجرا میشود.این روش برای افرادی که تمامی موهای خود را ازدست داده اند از جمله افرادی که به بیماری آلوپسی (آلوپشیا) دچار هستند قابل اجرا می باشد.

این روش روشی کاملا مطالعه شده از سوی منابع و متخصصین ترمیم مو آدرن سنتر میباشد، که به دلیل آزمایشات تخصصی که از مو افراد انجام می شود تا جنس مو مشخص شود و متخصصین بتوانند موهایی با همان مشخصه را برای ترمیم مو فرد در نظر بگیرند.


انجام ترمیم موی سر | ترمیم مو آدرن سنتر |ترمیم مو سر آقا در تهران | ترمیم مو حرفه ای | ترمیم مو فوری| ترمیم مو آقایان | ترمیم موی سر | ترمیم موی سر تضمینی | ترمیم موی سر آقا| ماندگاری ترمیم مو | انجام ترمیم موی سر | ترمیم مو
[ بازدید : 196 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

جاروبرقی صنعتی دو موتوره خشک البرز سریAEG (آاگ )/ ولتا:

يکشنبه 5 شهريور 1396
17:13
منم من

جاروبرقی صنعتی دو موتوره خشک البرز سریAEG (آاگ )/ ولتا:

جاروبرقی صنعتی دو موتوره خشک البرز و ولتا کره جنوبی مجهز به کالسکه چرخدار که جابجایی و حمل را راحتر کرده و مناسب برای نظافت و تمیزی انواع محیطهای خشک در مکانهای بزرگ و کوچک مجهز به دو فیلتر و میکرو فیلتر قابل شستشو دائمی و موتور ۲۶۰۰ وات آاگ یا ولتا با مخزن استیل به ظرفیت ۷۰ لیتر می باشد.خرطومی های موجود در این جارو از انعطاف بالایی برخوردار می باشد.

جهت مشاهده دستگاه جاروبرقی صنعتی از نوع مدل البرز به لینک ذیل مراجعه فرمایید:

مشخصات فنی و ویژگی های فیزیکی جاروبرقی صنعتی دو موتوره خشک البرز :

 • بدنه از جنس پلاستیک پلیمر و مخزن از جنس تمام استیل آب بندی شده می باشد
 • دارا بودن دو فیلتر و میکرو فیلتر
 • قابلیت جمع کردن زباله های خشک
 • مجهز به استاندارد ISO2000, ISO14001 , ISO/TS
 • کم صدا و کم مصرف و کابل ۱۰ متری با دو شاخه استاندارد
 • قابلیت نصب پریز برق روی قسمت بالای جارو
 • موتور ۲۶۰۰ وات AEG آاگ آلمان(دمل اسلونی)/ و موتور ولتا کره جنوبی
 • دارای سیستم دمنده یا سیستم بویلر(Blower)
 • مکنده قوی برای مکیدن گرد وغبار و وجود لوله های فلزی استیل
 • امتیاز برتر این دستگاه گارانتی ۱ ساله ضمانت موتور و قطعات الکتریکی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد
 • قابلیت نصب سیستم اتوماتیک ( مدل سوپر)
 • دارا بودن فلزی و حجم مخزن ۷۰ لیتر و لوله های تلسکوپی تمام استیل
 • مناسب برای کارواشها،کارخانه ها و کارگاههای تولیدی،موسسات خدماتی و نظافتی،دانشگاهها و مدارس،مساجد،صحن حرم،مجتمع های مسکونی ،هتل ها و رستوران و ……..


[ بازدید : 78 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

جاروبرقی صنعتی

سه شنبه 31 مرداد 1396
17:27
منم من

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی یک دستگاه جاروبرقی صرف نظر از نوع آن دستگاه های است که توسط یک پمپ درون مخزن آن فشار منفی یا همان خلأ ایجاد می شود و به دلیل اختلاف فشار میان هوای بیرون مخزن و درون مخزن مواد از سمت بیرون به داخل آن کشیده شده و به این ترتیب مواد داخل مخزن باقی می مانند.

جاروبرقی صنعتی جهت انجام عملیات های مختلف قابل استفاده خواهد بود به این معنا که در بیشتر مواد برای جمع آوری آلودگی ها و مواد انباشت شده در محیط از مکنده استفاده می شود،

هم چنین به منظور انتقال مواد نیز در صنایع مکنده صنعتی قابل به کار گیری بوده و به دلیل داشتن مخزن با گنجایش بالا و قدرت فوق العاده حجم زیادی از مواد را جا به جا می کنند. یکی دیگر از کاربردهای جاروبرقی صنعتی انجام عملیات غبارگیری است که در محیط های حساس به آلودگی و یا محیط هایی که غبارات سمی تولید شده و سلامت کارکنان را تهدید می کند، کاربر ویژه دارد.

کاربردجاروبرقی صنعتی

تمامی دستگاه های مکنده اعم از خانگی، تجاری، نیمه صنعتی، صنعتی و صنعتی سنگین کار و یا حتی مکنده های کامیونی از دو شاخصه اصلی تحت عنوان قدرت مکش و سرعت مکش برخوردار می باشند.

قدرت مکش به میزان توانایی جاروبرقی در مکش مواد اطلاق می گردد که هر چه مقدار آن بیشتر باشد جاروبرقی قادر به مکش مواد سنگین تر و چگال تر خواهد بود.

از طرف دیگر سرعت مکش به حجم هوای مکش شده در واحد زمان تلقی می شود و با افزایش آن سرعت انجام عملیات نیز افزایش می یابد.

طراحی و تولید انواع گوناگون دستگاه های جاروبرقی با قدرت مکش و سرعت مکش های متفاوت امکان جمع آوری سبک ترین مواد تا سخت ترین و سنگین ترین مواد را فراهم آورده و کاربران متناسب با نوع عملیات و شرایط کاری مکنده مناسب را انتخاب می کنند.

شماره تماس جهت مشاوره: 66948654-021 و 66948972-021 شماره تلگرام: 09108800167


http://sanateshargh.com/


[ بازدید : 76 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

لاستیک و چرخ

سه شنبه 31 مرداد 1396
17:21
منم من

لاستیک و چرخ

لاستیک و چرخ وزن خودرو را تحمل و خودرو را حرکت می دهند.تنها لاستیک های خودرو هستند که سطح جاده تماس دارند.لاستیک دو وظیفه دارد یکی اینکه ضربه گیری بادی است که بیشتر ضربه های ناشی از ناهمواری های جاده را جذب می کند.تا ضربه به خودرو ،سرنشینان و بار خودرو کاهش یابد.دیگری اینکه لاستیک به سطح جاده می جسبد تا کشش چرخ افزایش یابدوبدین ترتیب خودرو می تواند بدون سر خوردن شتاب بگیرد ،ترمز کند و دور بزند.

انواع لاستیک

لاستیک بر دو نوع است:تیوپ دار و بدون تیوپ (تیوپ لس)

تیوپ یک محفظه لاستیکی حلقوی است که هوای فشرده را در خود نگه می دارد.

لاستیک و وتیوپ روی رینگ چرخ می افتند.هوای فشرده از طریق والو وارد تیوپ می شود و آن را باد می کند.فشار هوا باعث می شود که لاستیک شکل خود را حفظ کند.

در همه خودرو های سنگین،موتور سیکلت ها و سواری ها،از نوع تیوپ دار استفاده می شود اما اخیرا در سواری ها نوع بدون تیوپ متداول شده است.در تایر تیوپلس،تیوپ به کار نمی رود .تایر روی کف رینگ هوابندی می شود و در نتیجه هوای فشرده شده بین جداره داخلی رینگ و تایر نگه داشته می شود.

ساختمان لاستیک

لاستیک از روی هم گذاشتن لایه های لاستیک و الیافی از نخ ابریشمی یا فولادی و دو حلقه سیم در قالب های فلزی شکل گرفته،سپس دیواره ها و آج لاستیک را روی آن گذاشته و تحت فشار و درجه حرارت بالا پرس می کنند تا لاستیک ساخته شود.تعداد لایه های لاستیک متفاوت و بستگی به نوع و مقدار بار روی آن بستگی دارد.در خودروهای سبک 2،4 تا 6 لایه دارد و در خودروهای سنگین بیش از 14 لایه به کار میرود.

لایه ها به دو صورت روی هم سوار میشوند:

 • لایه مورب:در این لاستیک ها لایه ها به صورت ضربدر قرار می گیرد.
 • لایه رادیکال: در این لاستیک ها لایه ها یه صورت شعاعی و موازی یکدیگر بوده و جهت آنها بر زوار لاستیک عمود می باشد.


لاستیک هانکوک 215/50R 17 گل

مزایا

- بهبود عملکرد رانندگی با سواری نرم و راحت از طریق تکنولوژی برش لبه
- مناسب رانندگی در تمام فصول سال به ویژه آب و هوای گرم و خشک
- طراحی آج نا متقارن جهت چسبندگی و بازدهی در سرعت های بالا
- دارای شیارهای متعدد در رویی تایر به منظور عبور آب سطح جاده و گردش هوا بین بلوک های آج
- طراحی بهینه سازی شده الگوی آج
- طول عمر بالا و مقاوم در برابر سایش
- طرح دیواره زیبا، متناسب با انواع رینگ اسپرت
- دارای 5 سال ضمانت

معایب

- کمی ناپایداری در جاده های خیس و مرطوب نسبت به مسیر های خشک

http://doctorkhodro.com/[ بازدید : 78 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

هزینه

شنبه 19 فروردين 1396
10:52
منم من

با توجه به تعداد صفحات ، و تیراژ ، هزینه چاپ کتاب ،هزینه کاغذ و هزینه صحافی متفاوت است . اما مواردی مانند طراحی جلد ، طراحی صفحات ، ویراستاری و صفحه آرایی و انجام مراحل اداری چاپ کتاب به تعداد صفحات یا تیراژ بستگی ندارد .

هزینه چاپ کتاب

هنگام چاپ کتاب با تیراژ کم ، از چاپ دیجیتال استفاده میشود که هزینه بالایی دارد . در نتیجه فروش کتاب در این حالت اصلا به صرفه نیست و هزینه تمام شده برای هر کتاب از قیمت اصلی کتاب نیز بیشتر خواهد شد .


[ بازدید : 74 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به افراکایا است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی مجله اینترنتی دلنا ثبت شرکت ثبت برند نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال
بستن تبلیغات [X]