سیمارکت

چهارشنبه 30 خرداد 1397
14:30
منم من

آنتن و گیرنده دیجیتال : شرکت سیمارکت ، با نگاه به توسعه فعالیت های خود، انواع آنتن اکتیو و انواع آمپلی فایر ماهواره و آنتن های گردان و همچنین انواع اسپیلترهای چند راه را تولید میکند.


[ بازدید : 5 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

تحلیل آماری

پنجشنبه 24 خرداد 1397
14:48
منم من
تحلیل آماری

تحلیل آماری عبارتست از گزارشی شامل جداول و نمودارهای آماری و تحلیل و تفسیر آنها، به گونه ای که تصویری روشن و توصیفی از داده ها و هم چنین استنباط های حاصل از استخراج نکات کلیدی و مدیریتی از داده ها ارائه می دهد.

داده ها ممکن است به صورت داده های آماری آماده باشند (مانند نرخ تورم، درآمد، و مانند آن) و یا اینکه از پرسشنامه های توزیع شده بدست آمده باشند.

تحلیل آماری

در نگارش تحلیل آماری حتما نیاز به استفاده از یکی از نرم افزارهای آماری (مانند Excel، EViews، SPSS و مانند آن) خواهد بود.

در تحلیل های آماری تهیه شده برای تحقیقات دانشگاهی و پایان نامه ها،تحلیل آماری مدیریت علاوه بر موارد فوق از آزمون های آماری برای قبول یا رد فرضیات تحقیق استفاده می گردد.

یکی از ابزارهای اصلی مورد نیاز برای انجام و نگارش تحلیل آماری، نرم افزار آماری است. و تصور “تحلیل آماری” بدون استفاده از نرم افزارهای آماری غیر ممکن است. زیرا برای تجزیه و تحلیل داده ها نیاز به عملیات های آماری خاصی است که محاسبات آن به صورت دستی غیر ممکن یا بسیار سخت و زمان بر می باشد.

در کار با نرم افزارهای آماری مهم (غیر از اکسل) هم اطلاعات نرم افزاری و تجربه لازم است و هم آشنایی کامل با علم آمار و شناخت آزمون های آکادمیک آماری.

مشاوره تحلیل آماری

ممکن است فردی توانایی خوبی در تهیه گزارشات تحلیلی برای ادارات و سازمان ها داشته باشد، اما به هیچ عنوان نتواند مشاوره تحلیل آماری یک پایان نامه را قبول نماید. برعکس این وضعیت نیز صادق است.

برای اینکه بتوانید خود تحلیل آماری تحقیقات دانشگاهی و پایان نامه تان را انجام دهید، لازم است دو توانایی را همزمان داشته باشید. اول شناخت کافی از آزمون های آماری و نحوه استنباط نتایج آنها برای تایید یا رد فرضیات تحقیق. و دوم توانایی کار با نرم افزار آماری (ورود داده ها در آن و استخراج نتایج آزمون ها) و خروجی گرفتن از این نرم افزارها.

توانایی اول به میزان یادگیری شما هنگام گذراندن و پاس کردن دروس آمار دانشگاه بستگی دارد. یا اینکه خودتان در فرصت مناسب به یادگیری آمار و اصول آن بپردازید.

توانایی دوم نیز مستلزم تمرکز بر یادگیری نرم افزار آماری ای است که می دانید با کمک آن می توانید فرضیات پایان نامه یا مقاله خود را آزمون نمایید.


[ بازدید : 8 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

عسل طبیعی

چهارشنبه 23 خرداد 1397
14:06
منم من
عسل طبیعی

عسل طبیعی

عسل ماده شیرین و غلیظی است که توسط زنبوران عسل از شهد گل‌ها جمع‌آوری شده و تغییر شکل می‌یابد و سپس در داخل سلول‌های مومی کندو ذخیره می‌شود.

عسل گیاهی کاملاً طبیعی و سرشار از مواد غذایی و حیات‌بخش بوده و می‌تواند تمام نیازهای غذایی را برطرف کند، زیرا زنبور تمام املاح و ویتامین‌های موجود در گل را به شکل عسل درجه یک می‌پروراند و آن را قابل جذب در خون می‌سازد.

عسل طبيعى حاوى نزديكترين تركيبات مواد معدنى به خون انسان است.به همين علت با كامل كردن عواملى كه باعث بهبود سوخت و ساز بدن ميشود در سلامت نقش موثرى دارد.

عسل طبیعی

خون را رقيق مى كند و در نتيجه فعاليت آنزيم هاى موجود در آن چربى هاى اطراف قلب تجزيه مى شود.بنابراين مصرف عسل ارگانیک غذايى به سالمندان و مبتلايان به امراض قلبى و عروقى توصيه مى شود.

عسل طبيعى به علت داشتن وغنى بودن گلوسيدها پس از مدت زمان بسيار كوتاهى توليد انرژى و نيرو مى نمايد.

عسل هم دواست هم شفا بخش و اكسير طول عمر ناميده مى شود.

عسل دارای سابقه دارویی طولانی است و از ۲۵۰۰ سال پیش مورد استفاده قرار گرفته است. خواص درمانی متعددی از عسل به عنوان یک عنصر مهم در طب سنتی شناخته شده است .

علاوه بر عسل تمامی محصولاتی که از این ماده پرخاصیت تهیه می شود دارای خواص عالی و بیشماری است که در سلامتی شما نقش بسزایی دارد.

عسل به عنوان یک ماده طبیعی برای سلامتی و زیبایی پوست و مو نیز شناخته می شود .

داشتن پوستی سالم و بانشاط تنها در گرو استفاده از کرم ها، لوسیون ها و ماسک های گران قیمت، خارجی و رنگارنگ نیست.

استفاده از موارد آرایشی که از موادطبیعی موجود در طبیعت تهیه می شوند سلامت پوست را تضمین می کنند. کرم عسل علاوه بر آب رسانی مناسب به پوست در طول شب میزان چربی پوست را نیز کنترل می کند.

کرم عسل به واسطه داشتن مواد معدنی و ویتامینه عالی و اسید های خاص نظیر پانتونیک اسید و بیوتین جهت حفظ و شادابی پوست و همچنین از بین بردن چین و چروک پوست بخصوص سیاهی های دور چشم بسیار مفید و تاثیر گذار بوده و باعث احیای بافتهای مرده پوستی می شود.

پس برای خرید عسل طبیعی چه کنیم؟

سعی کنید برای خرید عسل طبیعی, عسل خود را از فروشگاه های تخصصی عرضه عسل طبیعی تهیه کنید قبل از خرید عسل در مورد آن اطلاعات کسب کنید و تا بتوانید صحت ادعاهای فروشنده و میزان صداقت او را بسنجید.

حساسیت و برخورد حرفه ای شما هنگام خرید عسل متقلبین را رسوا خواهد کرد. به خاطر سختی خرید عسل ارگانیک به هیچ وجه از مصرف آن صرف نظر نکنید و خواص پرشمار این اکسیر حیات بخش را از دست ندهید.


[ بازدید : 6 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

تجهیزات فست فود

شنبه 29 ارديبهشت 1397
13:24
منم من

تجهیزات فست فود : شرکت فست فود شاپ با ۱۶ سال تجربه در تولید کلیه لوازم و تجهیزات آشپزخانه ،تجهیز و راه اندازی فست فودآماده همکاری با کافی شاپ ها و فست فود ها و همچنین رستوران ها و هتل ها می باشد.

در زمان حاضر وجود رستوران و فست فود و کافی شاپ در هر منطقه ای لازم است. و در این بین شاید بزرگترین مسئله برای تاسیس رستوران و یا تاسیس فست فود تهیه تجهیزات مورد نیاز می باشد .

تجهیزات فست فود

برای تهیه پیتزا ،مرغ کنتاکی، برگر و ساندویچ و انواع سرخ کردنی در فست فود و کافی شاپ نیاز به تهیه مناسب ترین تجهیزات می باشد .اگر تجهیزات درست انتخاب نشودمی تواند برای شما زیان بار و هزینه آور باشد .

با توجه به مکان فست فود و ابعاد آن باید اقدام به تهیه تجهیزات فست فود نمود .اگر فضای کافی نداشته باشید بایداز تجهیزاتی استفاده نمایید که فضای کمتری را اشغال می نماید .

نوع کار شما نیز تعیین می نماید از چه لوازمی بیشتر استفاده خواهید داشت .به طور مثال لوازم جانبی در فست فود و رستوران در برخی موارد الزامی نمی باشد .ولی در مواقع بسیاری نیز جز ضروری ترین ابزار است.

در ادامه به برخی از تجهیزات رستوران و فست فود و کافی شاپ اشاره خواهیم داشت :

برای تهیه مرغ کنتاکی نیاز به تجهیزات فست فود مرغ کنتاکی می باشد از جمله :

 • کاتر مرغ
 • میز بردینگ
 • دستگاه مرینیتور
 • سرخ کن تحت فشار مرغ
 • دستگاه سرخ کن سیب زمینی
 • دیسپلی مرغ
 • شوتینگ سیب زمینی

و بسیاری از مواردی که بتوانید با آن فست فود خود را رونق داده و یک مرغ کنتاکی عالی را تهیه نمایید .فست فود شاپ با کیفیت ترین تجهیزات فست فود را با کمترین هزینه برای شما تهیه نمود .کافی است امتحان نمایید .

در تهیه پیتزا نیاز به تجهیزات مورد نیاز پخت پیتزا مانند موارد ذکر شده خواهید داشت :

برگر و ساندویج نیز در فست فودی تهیه می شود.از تجهیزات فست فود در پخت و تهیه آن ها می توان موارد زیر را نام برد .

 • دستگاه خلال کن سیب زمینی
 • اجاق پخت برگر
 • شوت ساندویچ
 • مایکروویو

انواع لوازم جانبی در تجهیزات فست فودشامل موارد زیر می باشد :

 • میکسر و همزن برقی
 • وردنه
 • کاتر غلطکی پیتزا
 • بن ماری استیل و پلی کربنات
 • پارو پیتزا
 • انبر استیل
 • سینی مخصوص فست فود
 • سبد هنی پنی
 • سینی دیسپلی سوراخ دار
 • اسکوپ استیل و پلاستیکی

تجهیزات فست فود

ما به تخصص و تعهد خود، ایمان داریم . ما را به تخصص در راه اندازی و تأمین تجهیزات انواع رستوران مدرن و سنتی، کافی شاپ های موفق و فست فود های هیجان انگیز، بشناسید.

برای سفارش کالا ، تماس یا فرم زیر را تکمیل نمایید:

۰۹۱۲۵۱۵۰۹۷۶

تلفن دفتر مرکزی :

۰۲۱۲۲۰۹۹۷۴۲

۰۲۱۲۲۰۹۹۷۳۴


[ بازدید : 13 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

كانكس تجهيز كارگاهي

چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
13:27
منم من

انواع برنج طارم

پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
13:04
منم من

فروشگاه برنج

انواع برنج طارم

انواع برنج طارم : همانند انواع برنج صدری از بهترین و مرغوب ترین ارقام کیفی برنج می باشد که مبداً آن درشمال و نسبت به نوع صدری کمی کوتاه و چاق تر و به طورکلی شکل دانه بلندوقلمی دارد و رنگ آن سفید متمایل به کرم و دارای کیفیت پخت عالی و طعم و عطر خوب می باشد

برنج طارم از مزایایی که دارد ،ساعتها پس از پخت ،خوش خوراک و نرم باقی می ماند

انواع برنج طارم

 • طارم محلی
 • دیلمانی
 • اهلمی طارم
 • طارم پاکوتاه
 • سنگ طارم

میباشد و در آزمون لمس بین دو دست نیز همانند انواع صدری چربی دانه آن قابل لمس است . پس از پخت ۱۱ تا ۱۳ میلی متر و و عرض دانه1/8میلی متر دانه آن گچی و میزان شکم و مرکز سفیدی دانه صفر و یک میباشد.

موسی طارم

موسی طارم: یکی دیگر از واریته طارم بوده که طول دانه خام ۷/۵ میلی متر و پس از پخت ۱۲/۹ و عرض دانه خام ۱/۹ و نسبت طویل شدن دانه ۱/۷ می باشد.

این رقم از برنج کیفی و از عطر و بوی قوی برخوردار بوده درصد قوام ژل ۷۰-65، آمیلوز دانه ،۲۰/۷، GT آن ۳/۲ و متوسط عملکرد شلتوک در هکتار ۳۹۰۰ کیلوگرم می باشد.

طارم دیلمانی

طارم دیلمانی: این رقم سلکسیون شده از توده محلی که در برخی نقاط غرب استان مازندران کشت می شود و از خصوصیات آن کیفیت پخت خوب و طعم عالی می باشد.

پس از رقم طارم محلی از بهترین ارقام کیفی است طول دانه قبل از پخت ۷/۹۰ و پس از پخت 9/24 میلی متر و نسبت طویل شدن دانه ۱/۱۷ قوام ژل آن 41/75و میزان آمیلوز آن : ۲۳/۰، درصد پروتئین دانه ۸ و عملکرد دانه ۳۸۵۰ کیلوگرم در هکتار است. میزان GT آن ۳/۲۵ است. فرم دانه بلند و بدون ریشک بوده و میزان گچی بودن دانه صفر و یک می باشد.

سنگ طارم

سنگ طارم: دارای کیفیت و طعم عالی می باشد. فرم دانه بلند و بدون ریشک و ریزش دانه نداشته ولی حساسیت به ورس دارد. طول دوره رویش حدود ۱۲۲ روز و طول دانه برنج ۷ میلی متر و عرض آن 1.30 میلی متر و نسبت طویل شدن دانه ۱/۲۱ و متوسط عملکرد در هکتار 4000 تا 4200 کیلوگرم می باشد. میزان پروتئین دانه ۸/۸ درصد است.

طارم رشتی

طارم رشتی: از کیفیت و طعم عالی برخوردار است . طول دانه ۷/۹۰ و عرض آن ۱/۲۰ و دانه بلند و قلمی می باشد. میزان گچی بودن دانه صفر و صفر می باشد طول دوره رویشی ۱۲۱ روز و دانه آن ریزش ندارد. عملکرد در هکتار ۳۹۰۰ کیلوگرم شلتوک و
میزان پروتئین دانه ۸/۸ درصد است. GT دانه نسبتاً متوسط (۳/۵) و قوام ژل آن
سخت (36/62) و نسبت طویل شدن دانه ۱/۰۵ می باشد

شالیکوبی امین : ارائه دهنده انواع برنج چینو و برنج محلی شمال با بهترین کیفیت ،راهنمای شما درخرید انواع برنج ایرانی اصیل می باشد.

برنج طارم / برنج شیرودی / برنج شمالی / برنج چینو / برنج ایرانی[ بازدید : 12 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

خرید و فروش کانتینر

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397
13:49
منم من


گروه صنعتی شاه محمدی دارای هشت شرکت اصلی و بیست شرکت فرعی و بیش از 50 نفر بطور مستقیم در زمینه آلاچیق و ویلای پیش ساخته ،‌ مخازن ، کانکس مسکونی، کانکس اداری ، کانکس سرویس بهداشتی و کارهای لوکس چوب و خرید و فروش کانتینر به صورت تخصصی مشغول فعالیت می باشند.
شما می توانید برای مشاهده محصولات کلیلک کنید و جهت برقراری ارتباط و اطلاع از قیمت کانتینر کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.


[ بازدید : 14 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

واردات کالا

دوشنبه 10 ارديبهشت 1397
13:25
منم من

هنگامی که کالا از کشور خارجی خریداری میشود و به قلمرو گمرکی کشور مقصد وارد میشود ، واردات کالا انجام شده است .

واردات کالا امری تخصصی است و انجام آن نیاز به تسلط کامل به امور پیچیده بازرگانی و گمرکی است و برای انجام دقیق این کار باید اطلاعات و تجربیات تجاری و بازرگانی بالا داشته باشید. اگر تصمیم به واردات کالاگرفته اید ، توصیه ما به شما این است که در انجام مراحل واردات کالا حتما از یک شرکت بازرگانی کمک بگیرید .

شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست با همکاری تیمی متخصص و کارشناس در امور واردات کالا، آماده همکاری و ارائه خدمات و مشاوره به شما میباشد .

از سری خدمات ما در امر واردات کالا میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

⇐ واردات کالادر سریعترین زمان

⇐ واردات غلات ( واردات گندم – واردات جو – واردات برنج – واردات ذرت و… )

⇐ واردات انواع ماشین آلات ( واردات لوازم رستوران و فست فود – واردات تجهیزات آزمایشگاهی –

واردات تجهیزات کارخانه ای – واردات ماشین آلات خط تولید )

⇐ واردات خودرو ( واردات خودرو – واردات انواع تجهیزات و لوازم خودرو ها )

⇐ واردات مواد غذایی (واردات گوشت – واردات دانه های روغنی و… )

⇐ واردات خشکبار ( واردات انواع خشکبار از قبیل پسته گردو فندق و… )


ترخیص کالا | صادرات کالا | واردات کالا | صادرات فوری | حمل و نقل کالا | صادرات ارزان | صادرات زعفران | صادرات تضمینی[ بازدید : 15 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به افراکایا است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود آهنگ جدید دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب کاغذ دیواری مجله اینترنتی دلنا آپلود عکس رایگان انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی
بستن تبلیغات [X]