کافی شاپ

سه شنبه 3 اسفند 1395
12:58
منم من

تجهیزات کافی شاپ

دستگاه اسپرسو تک گروپ یا ۲ یا ۳ گروپ با برندهای متنوع

دستگاه های آسیاب قهوه

بلندر با برندهای متنوع و کار آیی های مناسب کافی شاپ

دستگاه گل خامه

آب هویج گیری ، آب میوه گیری و آب مرکبات گیری

یخچال ایستاده کیک ، یخچال ویترینی کیک

یخچال بستنی


[ بازدید : 43 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

پایان نامه

سه شنبه 26 بهمن 1395
15:00
منم من

آنچه که در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مورد نظر است اینکه مراحل نگارش را طی کنیم؛یعنی چه؟!

ابتدا موضوعی را برای نوشتن پایان نامه انتخاب کنیم (انتخاب موضوع پایان نامه تا حد زیادی تحت تاثیر میزان علاقه شما و علاقه ی استاد راهنمای شما می باشد)

انجام پایان نامه


[ بازدید : 41 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

تجهیزات آشپزخانه

سه شنبه 26 بهمن 1395
14:55
منم من

انتخاب صحیح تجهیزات آشپزخانه های صنعتی :

برای انتخاب درست تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و تعیین ویژگی های هر یک باید روشی که جهت تولید مواد غذایی به کار گرفته می شود را در نظر گرفت نظیر:

در روش های مختلف تولید مواد غذایی ، قسمت بار انداز ، آماده سازی و تجهیزات شستشو ویژگی های یکسانی دارند.

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

۱- پخت – سرو (Cook-Serve) معمولادر رستوران ها و یا سازمانهایی که پخت نمایشی دارند مورد استفاده قرار می گیرد.بعد از دریافت سفارش، غذای مورد نظر با تجهیزات مناسب پخته شده و بلافاصله برای مشتری سرو می شود.بشقاب آماده شده ممکن است تنها برای چند لحظه روی کانتر سر آشپز قرار بگیرد تا پیشخدمت آن را بردارد و در اختیار مشتری قرار دهد.

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی


[ بازدید : 46 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]

فرش

دوشنبه 18 بهمن 1395
11:21
منم من

آمریکای لاتین ، چین و روسیه بازارهای فرش ایران هستند که در رشد صادرات فرش نقش زیادی داشته اند و کشور امارات نیز مرکزی برای صادرات فرش ایران است و فرش دستباف را به بازارهای جهانی صادر میکند و کشور چین هم از رقبای ایران در تولید فرش دستباف بود که هم اکنون در رتبه چهارم جهانی قرار دارد و همچنین ورود فرش ایارنی به بازارهای آمریکا از طریق کشور پاکستان از عوامل موثر در روند صادرات فرش بوده است .

صادرات فرش

ادامه مطلب : صادرات فرش .[ بازدید : 44 ] [ امتیاز : 4 ] [ نظر شما :
]

هزینه چاپ کتاب

يکشنبه 26 دی 1395
13:58
منم من

هزینه چاپ کتاب به تیراژ و تعداد صفحات و سایز کتاب قابل تغییر و متغیر است .

در حالت کلی هزینه چاپ کتاب به صورت زیر است :

قیمت چاپ و کاغذ و صحافی که با توجه به تیراژ و تعداد صفحات و… تعیین میشود .

خدماتی مانند صفحه آرایی طراحی جلد و انجام مراحل اداری که به تیراژ و تعداد صفحات کتاب بستگی ندارد.

در چاپ کتاب با تیراژ کم ، چون چاپ دیجیتال انجام میشود و هزینه بالایی دارد، فروش کتاب در این تیراژ به صرفه نیست و در تیراژ های پایین ، هزینه انجام شده بر روی هر کتاب حتی از قیمت خود کتاب هم بیشتر میشود .

هزینه چاپ کتاب

پس در حالت کلی کسانی که هدفشان ار چاپ کتاب ، چیزی غیر از کسب درآمد است میتوانند کتاب های خود را با تیراژ کم چاپ کنند. و کسانی که میخواهند از چاپ کتاب خود به در آمد برسند میتوانند با توجه به موضوع کتاب و مخاطبان خود و با در نظر گرفتن هزینه چاپ کتاب ، اقدام نمایند.


[ بازدید : 46 ] [ امتیاز : 4 ] [ نظر شما :
]

چاپ کتاب

چهارشنبه 15 دی 1395
14:55
منم من

مراحل چاپ کتاب در حالت کلی به صورت زیر میباشد

در مرحله اول باید قرارداد تنظیم شود. این قرارداد بین نویسنده و مولف کتاب و ناشر قرار دادی امضا میشود . این قرارداد به صورت حضوری و یا غیر حضوری منعقد میشود. در این مرحله دقت کنید که امتیاز کتاب حتما برای شما باشد که اگر خواستید سال های بعد کتاب را در جای دیگر نیز به چاپ برسانید مشکلی نداشته باشید .

مراحل چاپ کتاب -۱

بعد از عقد قرارداد ، باید متن کتاب که توسط مولف آماده شود و به یک تایپیست و ویراستار جهت تایپ و ویراستاری ارائه شود . بعد از تایپ کامل و اصلاح ایرادات آن ، کتاب صفحه آرایی میگردد . صفحه آرایی در سایز های رقعی ، وزیری و… تنظیم میشود .


[ بازدید : 46 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

چاپ کتاب از پایان نامه

شنبه 13 آذر 1395
11:58
منم من

چاپ کتاب از پایان نامه

چاپ کتاب از پایان نامه باعث پیشرفت علمی کشور و محرکی برای استفاده شدن تحقیقات علمی میشود و همچنین فرصتی عالی برای تقویت رزومه علمی و تحصیلی است .

معمولا دانشجویان داوطلب مقطع دکتری که در حال گزراندن مقطع کارشناسی ارشد هستند از امتیازات چاپ کتاب در رزومه تحصیلی برای مصاحبه دکتری و رزومه شغلی اطلاعی ندارند .

تفاوت چاپ کتاب از پایان نامه و پایان نامه

پایان نامه در قالب بیان مسائل ، نظریات و فرضیات آغاز میشود و اهداف کلی پژوهش در آن بیان میشود . پژوهش پایان نامه با توجه به تحقیقات گذشته پایه ریزی میگردد . و بعد از آن روش کار تشریح و و توضیح داده میشود و با انجام آن روش ، یافته ها(داده های اولیه) به دست می آید . و در ادامه این یافته ها و داده ها با یافته های پژوهش های مشابه مقایسه میشود و در پایان به یک نتیجه گیری نهایی میرسیم .


[ بازدید : 38 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

قیمت پایان نامه :

شنبه 13 آذر 1395
11:45
منم من

قیمت انجام پایان نامه :

پایان نامه ( رساله یا تز ) در واقع مقاله و نوشته ای است که دانشجو برای دریافت مدرک تحصیلی خود و نشان دادن فارغ و التحصیل شدن ، در یک موضوع مشخص در حیطه رشته تحصیلی خود به تحقیق و پژوهش میپردازد و آن موضوع و سوال را بررسی میکند و از راه تجزیه و تحلیل و یا آزمایش و پژوهش پاسخ آن را در قالب پایان نامه میدهند .

قیمت انجام پایان نامه

موضوع و محتوای پایان نامه به هیچ عنوان تکراری نمیباشد و هر دانشجو باید موضوع جدیدی رو مورد بررسی و پژوهش قرار دهد . همچنین در انجام پایان نامه ارشد ، اغلب پایان نامه ها حاصل گردآوری تحقیقات دیگر است اما در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حتما باید در مورد موضوع جدیدی تحقیق کنند .

ادامه : سایت قیمت انجام پایان نامه .


[ بازدید : 40 ] [ امتیاز : 5 ] [ نظر شما :
]

يکشنبه 7 آذر 1395
9:25
منم من

اصلی ترین بخش یک پایان نامه نوشتن طرح تحقیق یا همان انجام پروپوزال پایان نامه است ولی همه ی تحقیق پروپوزال آن نخواهد بود و یک پایان نامه ی خوب از یک پروپوزال شروع می شود دقیقاً عین یک ساختمان که اگر نقشه ی مناسبی نداشته باشیم نمی توانیم ساختمان را به خوبی جلو ببریم و در حین کار با مشکلاتی روبرو خواهیم شد که ممکن است کل پایان نامه ی شما را مورد مشکل قرار دهد .لذا بایستی به بهترین شکل و زیر نظر موسسات پژوهشی که دارای سابقه ای طولانی دارند ، پروپوزال خود را تدوین نمائید . انجام پروپوزال


[ بازدید : 36 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

ترجمه فارسی به انگلیسی

يکشنبه 23 آبان 1395
19:04
منم من

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی

برچسب ها:

ترجمه کتابترجمه فارسی به انگلیسیترجمه انگلیسی به فارسیویراستاری نیتیو – ترجمه مقاله ای اس ای


[ بازدید : 44 ] [ امتیاز : 5 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به افراکایا است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود آهنگ جدید دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب افزایش فالوور اینستاگرام
بستن تبلیغات [X]